Журнал Esquire назвав кращий епізод «Зоряних воєн»

Wikipedia

Кінокритик Esquire Метт Міллер (Matt Miller) пише, що у фанатів стрічок є свої власні погляди на те, який фільм є найкращим. Однак журнал спробував оцінити кінокартини з франшизи, враховуючи як у них розвиваються сюжетні лінії та як показані емоції персонажів - любов, страх, ненависть тощо.

За оцінками Esquire, найкращою є п’ята частина саги «Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь», знята в 1980 році. На другому місці - четверта частина «Зоряні війни: Нова надія», 1977 року. Це перший відзнятий фільм з кіносаги. На третьому місці Esquire відзначили останню з презентованих стрічок - «Зоряні війни: Останні джедаї», яка вийшла на екрани в грудні 2017 року.

Найбільш невдалим фільмом в Esquire вважають фільм «Атака клонів» 2002 року. Повний рейтинг можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, остання стрічка з кіносаги зібрала значні касові збори в прокаті та стала третьою найпопулярнішою світовою прем’єрою 2017 року. Після цього студія Disney оголосила про плани зняти нову трилогію з саги «Зоряних воєн». Режисером і сценаристом всіх трьох фільмів виступить Райан Джонсон  (Rian Johnson). Цей же режисер працював над стрічкою «Останні джедаї». До проекту долучаться й продюсери та сценаристи серіалу «Гра престолів» Девід Беніофф (David Benioff) та Д.Б. Вайс (D.B. Weiss).

comments powered by Disqus