Журнал Cosmopolitan зникне з кас Walmart через гіперсексуальний контент

Patch

Як пише USA Today, мережа нині налічує більше п’яти тисяч магазинів. Офіційна представниця мережі Меган Крінг (Meggan Kring) пояснила, що це було виключно ділове рішення й компанія врахувала занепокоєння Національного центру з сексуальної експлуатації (NCOSE).

Лоббісти з NCOSE вважають журнал Cosmopolitan образливим для жінок. Представниця  NCOSE Хейлі Халверсон (Haley Halverson) прокоментувала, що тепер люди зможуть купувати продукти у Walmart без необхідності бачити «принизливі та образливі матеріали».

«Нині стало на одну краплю менше гіперсексуальних медіа, які бомбардують людей щодня. Це має велике значення, особливо в культурі MeToo, в якій ми живемо: ми хочемо культуру, яка буде поважати жінок і підтримуватиме їх гідність», - сказала Хейлі Халверсон.

Водночас мережа Walmart залишить Cosmopolitan доступним на звичайних полицях з пресою.

Раніше NCOSE досягла того, що дві інші великі американські мережі Hannaford Stores і Food Lion припинили публічно демонструвати журнали Cosmopolitan. Тепер для продажу їх кладуть за спеціальні непрозорі конструкції.

Журнал Cosmopolitan почав друкувати відверто сексуальний контент з 1965 року. Хоча журнал позиціонувався як видання для всієї сім’ї, згодом він трансформувався в журнал для жінок, який пише про стосунки, красу, моду, здоров'я та секс.

NCOSE неодноразово критикувала журнал, називаючи його порнографічним.

Раніше дослідники з швейцарського Університету Невшателя дійшли висновку, що читання глянцевих журналів всього за 15 хвилин може змінити уявлення про красу.

comments powered by Disqus