Журнал Charlie Hebdo опублікував карикатуру на неонацистів та ураган Харві

Fox News

На карикатурі зображено нацистські прапори та руки, підняті в нацистському вітанні, які тонуть у воді. «Бог існує! Він потопив усіх неонацистів Техасу», - цитує підпис до карикатури Huff Post. Журнал таким чином проводить зв’язок між ураганом Харві, який вразив штати Техас та Луїзіана й спричинив сильну повінь в цьому регіоні, та мітинг неонацистів у Шарлотсвіллі, штат Вірджинія, на початку цього місяця.

«У 2015 році редакція Charlie Hebdo зазнала терористичної атаки, внаслідок якої в її офісі загинули десятки людей, включаючи співробітників та працівників поліції. Після цього журнал певний час отримував підтримку та вияви симпатії з боку читачів, але остання обкладинка, схоже, розлютила користувачів у Twitter», - пише Huff Post. За хештегом #CharlieHebdo в мережі мікроблогів Twitter з’явилося досить багато критичних постів.

Раніше цього місяця журнал опублікував карикатуру про теракт в Барселоні. Карикатурист видання зобразив білий фургон з пом'ятим капотом, а поруч з ним – тореадора. В автомобіль встромлені шпага та піки, які застосовуються в поєдинках кориди.«Барселона: безпека знову під питанням», – підписала карикатуру редакція.

Також французький сатиричний журнал отримував погрози через карикатури за участю лідера Чечні Рамзана Кадирова. Через карикатури на Charlie Hebdo регулярно позиваються до суду.

comments powered by Disqus