У Росії розкритикували карикатури Charlie Hebdo про Ту-154

РИА

«Блюзнірськими карикатурами на трагедію з ТУ-154 співробітники Charlie Hebdo остаточно викреслили себе не тільки з лав журналістів, а й з числа цивілізованих людей», –  написав він на своїй сторінці у Facebook.

Також з критикою карикатур Charlie Hebdo виступила віце-спікер Держдуми Росії Ірина Ярова. «Карикатура Charlie Hebdo поза людською мораллю і поза законом. Це екстремізм, який не має відношення до журналістики і творчості», – заявила Ярова. 

Французький сатиричний журнал Charlie Hebdo опублікував на своєму сайті карикатуру щодо катастрофи російського Ту-154. Як відоио, на борту літака перебували артисти ансамблю імені Александрова. На одній з карикатур зображено падіння літака та соліста ансамблю, який виголошує довгий звук «а». До картинки додано підпис: «Репертуар хору Червоної армії розширюється».

На іншій карикатурі також зображено падаючий літак з підписом: «Погані новини... Путіна всередині не було». 

Нагадаємо, влада італійського міста Аматриче, яке постраждало від землетрусу в кінці серпня 2016 року, подала в суд на сатиричний журнал Charlie Hebdo. Таку реакцію викликала карикатура, опублікована в номері Charlie Hebdo за 31 серпня. На карикатурі зображені потерпілі та загиблі під час землетрусу з підписами у вигляді назв традиційних страв італійської кухні.

comments powered by Disqus