Трамп заявив, що вирахує інформаторів ЗМІ в Білому домі

chicagotribune.com

Про це він заявив у Twitter.

«Витоки інформації з Білого дому є перебільшеними, роздутими фейковими ЗМІ, щоб виставити нас в найгіршому світлі. Тож інформатори є зрадниками і боягузами й ми дізнаємося, хто вони!», – написав президент США.

Американські ЗМІ часто повідомляють інформацію з посиланням на джерела в Білому домі: від звільнень та призначень у адміністрації президента США до дій Дональда Трампа щодо внутрішньої та зовнішньої політики держави.

Сам Дональд Трамп чи не щотижня публікує в Twitter негативні відгуки про роботу деяких американських медіа. Це почалося ще з часів його передвиборчої кампанії. Пан Трамп звинувачує в поширенні фейкових новин у першу чергу ті видання, які є критичними до нього. Він неодноразово негативно висловлювався про конкретних журналістів.

Нагадаємо, нещодавно він запропонував відбирати в декотрих ЗМІ акредитацію в Білий дім. Голова Асоціації кореспондентів Білого дому Маргарет Талев (Margaret Talev) прокоментувала, що лише тому, що президенту не подобається як журналісти пишуть про його роботу, їх новин не стають через це фейковими.

Як писав MediaSapiens, на початку року міжнародна організація «Комітет захисту журналістів» (CPJ) створила антипремію «Гнобителі преси» (Press Oppressors awards). Головним її «переможцем» став президент США Дональд Трамп, але окрім нього організація «відзначила» ще трьох світових лідерів.

comments powered by Disqus