The New Yorker присвятив обкладинку проблемі «Оскару» для білих

birdinflight.com

Про це пише Hollywood Reporter.

Американський журнал The New Yorker присвятив обкладинку свого номеру, який надійде у продаж у понеділок, 29 лютого, скандалу навколо вручення кінопремії «Оскар» через відсутність серед номінантів темношкірих акторів.

На ілюстрації «Привілейовані особи», створеній художником Деніел Клоусом, зображені декілька статуеток, яких не пускають на червону доріжку через інший колір «шкіри». 

Нагадуємо, що через расистський скандал до бойкоту церемонії «Оскар» вже закликали голівудський актор ВІлл Сміт та режисер Спайк Лі, у свою чергу Академія кінематографічних наук та мистецтв США пообіцяла удвічі збільшити кількість жінок та представників меншин серед членів академії. 

Обкладинка The New Yorker від 29 лютого 2016

До речі, американська кіноакадемія уклала контракт з фірмою Polich Tallix Fine Art Foundry, яка відтепер буде займатися виробництвом статуеток «Оскар». Як повідомляється на сайті Кіноакадемії, виробництво статуеток повертається до свого коріння і вони будуть виготовлені з бронзи перед покриттям їх золотом. Зовнішній вигляд статуетки також змінитися, вона буде виглядати як оригінальний «Оскар» 1929 року.   

Також нагадуємо, що на сайті Amazon з’явився пілотний випуск серії короткометражок, знятих за мотивами матеріалів журналу The New Yorker. Одним із продюсерів проекту виступив американський режисер-документаліст та власник «Оскару» Алекс Гібні.  

 

comments powered by Disqus