The New York Times не буде міняти скандальну карту зі «спірним» Кримом

The New York Times

За його словами, такий же спосіб оформлення карт використовується газетою The New York Timesдля всіх спірних територій. «Наприклад, для Голанських висот або для Кашміру. Карта перемальовуватись не буде», - цитує його заяву  РБК. Він також сказав, що The New York Times швидше за все ніяких додаткових заяв з цього питання робити не буде.

Нагадаємо, матеріал про побудову мосту між анексованим півостровом Крим та Росією вийшов у The New York Times 11 листопада. На скандальну інфографіку в статті звернули увагу російський політичний емігрант, чемпіон світу з шахів та публіцист Гаррі Каспаров і професор Нью-Йорксьского університету Ігор Айзенберг.

13 листопада речник МЗС Мар'яна Беца повідомила у Twitter, що відомство звернеться до редакції New York Times з цього приводу. «Крим не є "спірною" територією. Це тимчасово окупована територія України. Окупант відомий – РФ. Звернемось до @nytimes. Помилки мають бути виправлені», – написала пані Беца.

Раніше цього року відомий британський таблоїд The Daily Mail також написав, що Крим належить Росії. Українське посольство у Великобританії назвалопровокативною цю статтю. У результаті The Daily Mail виправила помилку.

comments powered by Disqus