The Boston Globe відсторонила колумніста через вигадані коментарі у матеріалах

irishtimes.com

Під час перевірки його матеріалів і виступів п’ятирічної данини були знайдені вигадані коментарі та неточності, йдеться в заяві газети.

За це пана Каллена відсторонили від роботи на п’ять місяців, три з яких будуть неоплачуваними.

«Коли він повернеться, то буде працювати як звичайний кореспондент перші два місяці, перш ніж повернутися на свою роль колумніста. Йому буде заборонено вести радіомовні інтерв'ю протягом перших шести місяців з моменту його повернення. Подальші виступи будуть піддані підвищеній редакційній перевірці», — пише The Boston Globe.

Проблемні матеріали стосувалися вибухів на Бостонському марафоні 2013 року. Під час перевірки було виявлено, зокрема неточності в його включеннях на радіо. Приміром, пан Каллен детально описував сцену, в якій він був центральним учасником, хоча насправді такого не було. Також журналіст розповідав про розмову з членами бостонського пожежного управління, яка, скоріше за все, була вигаданою.

«Я усвідомлюю те, що зробив, —сказав Кевін Каллен. — Відповідальність за ці недоліки лежить на мені, і я шкодую, що вони стали причиною, через яку дехто зміг атакувати саме видання The Boston Globe».

У 2003 році пан Каллен був частиною команди Globe, яка отримала Пулітцерівську премію за звіт про сексуальне насильство в Римсько-католицькій церкві.

Раніше MediaSapiensписав про журналіста The New Yorker Райана Ліццу (Ryan Lizza), якого звільнили через секс-скандал. Згодом його найняв журнал Esquire.

comments powered by Disqus