Сирійський фотограф виграв нагороду HIPA за знімок колеги, що рятував дітей під час авіаудару

Мохамед Альрагжеб зняв свого колегу, фотографа Абда Алькадера Хабака (Abd Alkader Habak) після авіаудару по автобусній колоні поблизу Алеппо в 2017 році. Тоді Хабак перестав фотографувати й почав допомагати виносити постраждалих у безпечне місце. Альражеб зняв колегу, коли той виносив на руках дитину подалі від палаючих автобусів.

Мохамед Альрагжеб не зміг приїхати на церемонію вручення, однак нагороду від його імені отримав Абд Алькадер Хабак. Він також отримав спеціальну відзнаку за надзвичайну хоробрість.

Згодом Мохамед Альрагжеб прокоментував, що ця перемога є однією з найважливіших подій у його житті та подякував HIPA за можливість показати цей знімок світові.

Нагадаємо, 15 квітня 2017 року у колоні автобусів, яка евакуювала жителів у безпечне місце, поблизу Алеппо (Сирія) стався вибух автобомби. За попередніми даними, автомобілем, який був начинений вибухівкою, керував терорист-смертник. Близько 126 осіб загинули, десятки отримали поранення.

«Те, що я і мої колеги зробили, має вдихнути людяність у всіх, хто допоміг убити дітей в Хан-Шейх», - написав потім Абд Алькадер Хабак у своєму Twitter.

comments powered by Disqus