Президент США визнав, що його син зустрічався з росіянами заради компромату на Клінтон

«Радіо Свобода»/AFP

Зустріч відбулася в 2016 році у Нью-Йорку, пише «Радіо Свобода» з посиланням на Twitter президента. Повідомлення в соцмережі президент написав після того, як американський канал CNN зачепив цю тему, висловивши стурбованість можливими наслідками цієї зустрічі. Канал припускає, що президент стурбований тим, що його син може фігурувати у розслідуванні щодо втручання Росії в американські вибори, яке проводить спеціальний прокурор Роберт Мюллер.

 

У своєму дописі Трамп зазначив, що зустріч була цілком легальною й подібне постійно відбувається в політиці. Він знову назвав медіа «фейковими», а новини про його ймовірну стурбованість через розслідування — вигадкою. Президент також зазначив, що нічого не знав про зустріч сина з представниками Росії.

В наступному дописі він назвав розслідування Роберта Мюллера та «17 сердитих демократів» найбільшим полюванням на відьом за всю історію США.

У розслідуванні прокурора Роберта Мюллера є версія про те, що Трамп-молодший, зять президента Джаред Кушнер та голова його передвиборчої кампанії Пол Манафорт влітку 2016 року зустрілися із російською юристкою Наталією Весельницькою.

В минулому році журнал Time опублікував на обкладинці фото Трампа-молодшого разом із матеріалом, в якому викривалися його зв’язки з Росією. 11 липня на свої сторінці у Twitter старший син  очільника США оприлюднив електронні листи, з яких стало відомо, що у 2016 році він погодився поговорити з юристом з Росії щодо «засекреченої інформації дуже високого рівня», здатної скомпроментувати суперницю Дональда Трампа (Donald Trump) у президентських виборах Гілларі Клінтон (Hillary Clinton).

 

comments powered by Disqus