Playboy почне робити відеоігри та платформи віртуальної реальності

Відтепер відповідати за мультимедійні продукти Playboy буде Джулі Урман (Julie Uhrman), пише Fortune. До цього вона працювала як виконавчий віце-президент в кінокомпанії Lionsgate та є засновницею проекту Ouya, який відомий розробкою власної ігрової консолі. Компанія ставить за мету зосередитися на розвивитку своїх стримінгових сервісів, відеоігор та платформи віртуальної реальності.  

За даними The Wall Street Journal, в 2017 році медіапідрозділ згенерував близько половини всієї виручки компанії Playboy Enterprises. Медійні продукти принесли їй  $90 млн. Тому керівництво вирішило вкласти більше зусиль в їх розвиток.

Виконавчий директор Playboy Enterprises Бен Кон (Ben Kohn) зазначив, що відеоігри, нові технології та платформи є невід'ємною частиною майбутньої стратегії Playboy Enterprises. Водночас Джулі Урман сказала, що готова допомогти Playboy розповідати свої історії через безліч різноманітних засобів в усьому світі.

Нагадаємо, раніше в цьому році виконавчий директор Playboy Enterprises Бен Кон заявив про можливе закриття друкованої версії Playboy. Тоді він розповів про плани трансформації «від медіабізнесу до компанії-бренду».

comments powered by Disqus