Новий власник Los Angeles Times назвав фейкові новини раком, а соцмережі — метастазами

laweekly.com

У посланні до читачів пан Сун-Шонг пише, що вважає це кульмінацією американської мрії іммігранта: «З цього дня починається наша важлива робота з захисту та розбудови багатої історії незалежної журналістики… Я вважаю, що фейкові новини — це рак сучасності, а соціальні мережі — канали для метастазів. Такі організації як The Times та Union-Tribune зараз більш важливі, ніж будь-коли. Вони повинні бути бастіонами редакційної цілісності та незалежності, захищати нашу демократію та забезпечують антидот до дезінформації».

Патрік Сун-Шонг придбав ЗМІ у холдингу Tronc Inc., тому що вважає LA Times газетою, яка може мати вплив у національному та міжнародному масштабах. «Я взагалі не розглядав цю транзакцію з фінансової точки зору», — каже він.

Всього на придбання трьох медіа — LA Times, The San Diego Union-Tribune та іспаномовного видання Hoy — він витратив близько півмільярда доларів.

Нагадаємо, раніше MediaSapiens писав, що керівник компанії NantHealth Inc доктор Патрік Сун-Шонг заробив статки відкриваючи й продаючи компанії з біотехнологій. Раніше він входив до ради директорів медіахолдингу Tronc Inc.

Tronc придбав Los Angeles Times у 2000 році в нащадків засновників газети за 8 мільярдів доларів. У 2008 році газета збанкрутіла, проте в 2012-му подолала економічні проблеми. Зараз видання, згідно ComScore, є одним із лідерів в онлайні.

comments powered by Disqus