Німецька версія журналу Charlie Hebdo проіснувала рік

picture-alliance/dpa, W.Rothermel

Про це пише DW.

Видання проіснувало рік.

«Нам було нелегко зрозуміти вас, як і ви, звичайно, не завжди легко розуміли нас», – йдеться в спільній заяві французького головного редактора видання Жерара Біяра та редакторки німецької версії журналу Мінки Шнайдер.

Пан Біяр розповів французькому виданню Figaro, що німецькій версії Charlie Hebdo поставили завдання набрати 10 тисяч передплатників, однак цієї мети не вдалося досягти. При цьому він не сказав, якою є кількість передплатників видання.

Нагадаємо, 1 грудня минулого року вийшов перший номер німецької версії Charlie Hebdo. Видання помістило на обкладинку карикатуру на канцлера країни Ангелу Меркель, зобразивши її лежачи на гідравлічному підйомнику. Так журнал натякнув на імовірний зв'язок між пані Меркель та автомобільним концерном Volkswagen.  Відомо, що перший німецькомовний випуск вийшов накладом у 200 тисяч примірників. Видання друкували у Франції. 

Як писав MediaSapiens, у листопаді французька редакція Charlie Hebdo отримала нові погрози вбивства. Це сталося після того, як видання опублікувало карикатуру на Таріка Рамадана (Tariq Ramadan)— ісламознавця, письменника і проповідника зі Швейцарії.

У січні 2015 року через карикатури на пророка Мухаммеда на редакцию Charlie Hebdo в Парижі напали двоє чоловіків, озброєних автоматами. Через теракт загинули 12 осіб.

comments powered by Disqus