Меланію Трамп знову упіймали на плагіаті

BBC/Reuters

Буклет кампанії з’явився на сайті ініціативи з підписом, що її натхненниками виступають «перша леді Меланія Трамп та Федеральна торгова комісія», повідомляє BBC. Користувачі швидко помітили, що він мало чим відрізняється від попередньої кампанії, присвяченої цим же проблемам, яка була запущена за часів адміністрації Барака Обами в 2014 році.

 

Фрагменти буклетів: праворуч - з кампанії 2014 року, ліворуч - з кампанії 2018 року.

Під час презентації ініціативи, пані Трамп зазначила, що її метою є пропаганда здорового способу життя, заохочення до позитивного використання соціальних мереж та боротьба зі зловживанням  опіоїдами.

«Як ми всі знаємо, соціальні медіа можуть позитивно і негативно впливати на наших дітей, але занадто часто їх використовують негативно», - сказала вона.

Її рішення зосередитись на цькуванні в мережі викликало питання щодо поведінки її чоловіка, який часто використовує  Twitter для образливих постів про своїх супротивників.

В 2016 році журналісти помітили плагіат у промові Меланії Трамп, яку вона виголосила на Республіканському національному конвенті в Клівленді. В ній були частини з промови колишньої першої леді США Мішель Обами з Демократичного національного конвенту 2008 року.

Спічрайтер Меланії Трамп пояснила  запозичення в її промові тим, що сама перша леді під час обговорення різних варіантів публічної промови цитувала ідеї з промов Мішель Обами. «Мішель Обама - одна з тих, кого (Меланія) завжди любила. По телефону вона прочитала мені кілька фраз з її промови для прикладу. Я записала їх і пізніше включила в чорновий варіант, який згодом перетворився в підсумкову промову. Я не перевіряла промови пані Обами. Це було моєю помилкою», - заявила вона.

comments powered by Disqus