Медіакомпанію Time Inc. продадуть за 1,8 мільярда доларів

Time Inc.

Як повідомляє The Guardian, угоду закриють за фінансової допомоги братів Чарльза і Девіда Кох, які є власниками Koch Industries, другої за величиною приватної компанії в США. Вони запропонували Meredith Corporation $ 650 млн., аби компанія змогла купити Time Inc.

Продаж Time Inc. пов’язаний зі зниженням виручки протягом останніх років, пише The New York Times. В тому числі, через недостатнє залучення нових цифрових технологій. У листопаді 2016 року борг Time Inc оцінювався в близько $ 1,4 млрд. А в 2014 році капіталізація видавництва скоротилася на 50% через песимістичні прогнози щодо майбутнього друкованих медіа.

Згідно з повідомленням самої Meredith Corporation, угода передбачає виплату $ 18,50 за кожну акцію Time Inc., й з урахуванням боргу сума покупки складе $ 2,8 млрд. Сторони планують завершити угоду в перші три місяці 2018 року.

При об'єднанні Meredith corp. і Time Inc., аудиторія компанії в цілому досягне 135 млн осіб, пише Reuters.  При цьому представники Koch Industries, яка надає частину коштів для покупки, не отримають місць в раді директорів компанії після злиття й не матимуть права впливати на редакційну політику видань, що належать їй.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо про покупку видання Mashable видавничим домом Ziff Davis за 50 мільйонів доларів. Хоча ще в березні минулого року Mashable оцінювався у 250 мільйонів доларів.

comments powered by Disqus