Колишня головна редакторка New York Times запускає власний журналістський стартап

jaws.org

Як пише Huffington Post, засновники поставили собі за мету продукувати «дуже амбітну, вбивчу журналістику» та платити своїм журналістам «справжні гроші на які можна прожити».

«Схоже, що Абрамсон не жартувала в частині про "справжні гроші"», -  зауважує HuffPost.

В суботньому інтерв’ю під час конференції  Journalism and Women Symposium колишня головна редакторка New York Times сказала, що має на меті платити журналістам аванси на суму 100 тисяч доларів для створення контенту.

Від авторів натомість очікується створення чогось «ідеального та колосального», зазначила Абрамсон. Матеріали мають бути довшими ніж звична стаття журналу, але і коротшими за книгу, зазначає Poynter. Історії будуть доступні онлайн-передплатникам компанії за 2, 99 доларів на місять. При цьому стартап досі залишається безіменним.

Нагадаємо, що у травні New York Times звільнило Джилл Абрамсон із посади головного редактора газети. Замість неї призначили Діна Бекіта, який раніше працював одним із редакторів NYT. Після численних чуток про зміну редактора газети через гендерні упередження видавець The New York Times Артур Сальцбергер-молодший заявив, що звільнив Абрамсон через слабкі управлінські навички.

comments powered by Disqus