Колишній директор з комунікацій Трампа оголосив про запуск власного медіа

Joshua Roberts, The Daily Beast

За його задумом, The Scaramucci Post стане місцем, де американці зможуть побачити різницю між справжніми новинами та фейками, повідомляє HuffPost.

«The Scaramucci Post буде про те, що є правильним і неправильним у суспільстві прямо зараз, а не про те, що є лівим чи правим», - заявив екс-директор. Він також запевнив, що його новинний сайт буде «досвідом світового класу». Перший захід, пов’язаний із запуском сайту, Ентоні Скарамуччі анонсував 2 жовтня у ресторані «Hunt and Fish Club» у Нбю-Йорку, співвласником якого він є. Як зазначає New York Post, це більше схоже на вечірку, ніж на відкриття новинного видання. Від додаткових коментарів Ентоні Скарамуччі відмовився.   

Як писав MediaSapiens, президент Дональд Трамп звільнив Скарамуччі після того, як він дозволив собі занадто різкі висловлювання на адресу інших працівників. Так, він назвав Райнса ‎Прібеса «параноїком і шизофреніком» та звинуватив його у зливі інформації в медіа. Невдовзі після цього Прібес пішов у відставку. Також через призначення Скарамуччі вирішив подати у відставку й прес-секретар Шон Спайсер.

comments powered by Disqus