Губка Боб став героєм кампанії Greenpeace

Greenpeace

Організація запустила кампанію проти планів компанії BP (British Petroleum Corp.) пробурити свердловину біля Амазонского коралового рифу. Природоохоронці зазначають, що хоча персонаж Губка Боб схожий на звичайну губку, він - морська губка і живе в кораловому рифі. Greenpeace звертає увагу на те, що риф у гирлі річки Амазонки, який є однією з найбільших в світі рифових систем, перебуває під загрозою. Якщо на місці майбутньої свердловини відбудеться розлив нафти, з високою вірогідністю досягне рифу.

В 2001 році компанія BP опинилася в центрі скандалу через аварію на нафтовій платформі «Глибоководний горизонт». Тоді 5 млн галонів нафти вилилося в Мексиканську затоку. Організація Greenpeace побоюється, що влада Бразилії, на території якої знаходиться місце потенційного буріння, дасть компанії BP дозвіл на початок робіт. «Руйнування одного з небагатьох недосліджених чудес природи є неприпустимим», - зазначають в організації.

Кампанія Greenpeace: протестуй з Бобом. 

Матеріали кампанії Greenpeace за збереження Амазонского коралового рифу.

Активісти з губками, які виступають проти буріння біля Амазонского коралового рифу .

Вигадані герої та персонажі не вперше стають обличчями різноманітних каманій. Наприклад, героїня коміксів Wonder Woman була почесним послом ООН по боротьбі за права жінок. А анімовані персонажі мультфільму Angry Birds були посланцями ООН зі зміни клімату.

comments powered by Disqus