Газета The New York Times надрукувала статтю з одного слова

The New York Times

Цей же матеріал вийшов і в електронній версії видання. Стаття опублікована із заголовком «Коли мене помилково додають в ланцюжок імейлів, чи повинен я натиснути "Відповісти всім" і попросити прибрати мене з листування?». Сам текст статті містить одне слово «Ні».

Нижче під статею є доповнення: «Внутрішня поштова система The New York Times посприяла створенню цього матеріалу».

В електронній версії натиснувши на слово «Ні» читач переходить за посиланням на документ із поясненням: автор тексту Деніел Віктор написав цей текст після випадку, який стався із ним на роботі. Його пошта випадково потрапила у групове листування, до якого він не мав відношення. «Незабаром хтось неминуче відповідає усім "Будь ласка, видаліть мене з цієї переписки". І потім приходить ще повідомлення з таким же проханням. Приходять нові і нові листи. Сповіщення на телефоні не замовкають» - пише автор. Так виникає справжній апокаліпсис на поштовій скриньці.  

Автор радить не тиснути «Відповісти усім», і взагалі не починати переписку в темі, тому що це лише ускладнить ситуацію. Натомість Деніел Віктор радить скористатися функцією Mute (вимкнути сповіщення), якщо ви користуєтеся Gmail.

The New York Times часто експериментує із новими форматами та технологіями у своїх публікаціях. Так, минулого місяця видання запустило СМС-розсилку із новинами про Олімпійські ігри. Крім цього, The газета створила мультимедійний проект «Як вони це зробили?», також присвячений Олімпіаді-2016.  

comments powered by Disqus