Газета El País запровадила посаду журналіста, який писатиме про гендерну тематику

jornaldamidia

Керівництво газети прийняло таке рішення після того, як цю ініціативу пролобіювали журналістки El País, пише The Guardian. В El País відзначають, що в суспільстві відбуваються глибокі зміни й ця нова посада в газеті лише є їх відображенням.

«Це стосується не лише написання більшої кількості історій про жінок; це також означає включення більшої кількості жінок у самі розповіді», - йдеться в заяві газети. El País також має намір представляти гендерні питання в усіх своїх розділах та розповідати про їх міжнародний дискурс, особливо в країнах Латинської Америки.

Гендерна тематика стала важливою в Іспанії з огляду на протести, які відбулися в країні 8 березня цього року. Протестувальники вийшли на вулиці аби висловити свою незгоду з культурою дискримінації, насильства в сім'ї та різниці в оплаті праці чоловіків та жінок. Окрім того, людей обурив вирок у судовій справі, відомій як «справа вовчої зграї» (Wolfpack case). П’ятеро чоловіків були визнані винними у груповому згвалтуванні підлітка під час фестивалю биків у Памплоні. Однак вони отримали м’якіший вирок, аніж передбачений законодавством за сексуальне насильство. Пісся протестів іспанський уряд оголосив про перегляд законодавства щодо сексуальних злочинів.

Першою кореспонденткою з гендерної тематики в El País стане Пілар Альварес (Pilar Álvarez). В минулому році схожі посади запровадили американські видання The New York Times та The Washington Post.

comments powered by Disqus