Екс-редакторка New York Times каже, що Трамп неправильно трактує її нову книгу

media.newyorker.com

Як пише The Guardian, президент США Дональд Трамп поширив заголовки Washington Times та Fox News про майбутню книгу Джилл Абрамсон під назвою «Продавці правди» (Merchants of Truth). У текстах ЗМІ розповідалось, що пані Абрамсон пише про упередженість NYT до Трампа.

«Пані Абрамсон 100 % права. Жахлива і повна ганьба у всьому, що вони пишуть. Звідси й терміни «фейкові новини», «вороги народу», «опозиційна партія», — написав Дональд Трамп, нагадуючи свої попередні дописи.

Утім Джилл Абрамсон каже, що Трамп переказав повідомлення з Fox News, яке «спотворює і подає її роботу повністю поза контекстом».

«І NYT, і Washington Post мають чудові матеріали щодо корупції у адміністрації Трампа. Це кращі розслідування, які я бачила. У моїй книзі дуже багато похвали цим виданням», — зазначила вона.

У Twitter пані Абрамсон також відписала Трампу: «Усі, хто прочитає мою книгу, знайдуть мою повагу [до NYT] та похвалу за жорсткі матеріали про вас».

Книга «Продавці правди» має вийти 5 лютого. У ній розповідається про складний перехід п’яти видань — NYT, Washington Post, BuzzFeed та Vice — до ери онлайн-новин. Також у книзі йдеться про часи, коли авторка була редактором у New York Times.

Прес-секретар NYT зазначив: «Кожна адміністрація жаліється на уважне вивчення та опис її роботи незалежними медіа. Але наша робота — це говорити правду та притягувати до відповідальності, незалежно від того, хто займає овальний кабінет».

Нагадаємо, нещодавно видання New York Times критикували за «підтримку» антисемітської книги.

comments powered by Disqus