Екс-фотограф Барака Обами випустить книгу

The New York Times

Як повідомляє The New York Times, книга буде свого роду продовженням постів Соузи в Instagram, в яких фотограф показував різницю між колишнім президентом Бараком Обамою та чинним Дональдом Трампом. Книга отримала назву «Shade».

Соуза став дуже популярним в Instagram після того, як почав публікувати знімки, які влучно показували різницю в поведінці Обами та Трампа. Користувачі оцінили його пости навіть як своєрідний тролінг. Наприклад, коли президент Мексики Енріке Пенья Ньєто відмовився зустрітися з Дональдом Трампом у січні 2017 року, Піт Соуза виклав у мережу знімок, на якому Пенья Ньєто п’є текілу з Бараком Обамою. І це лише один з прикладів. Зараз на акаунт Соузи підписані майже 2 мільйона людей.

 

За основу до книги «Shade» Піт Соуза взяв ту ж ідею, яку він використовує длся своїх постів у Instagram. У книзі фотограф хоче показати відмінність між двома президентами, використовуючи архівні фото Обами та цитати з Twitter Трампа. Очікується, що книга надійде у продаж в жовтні цього року.

Нагадаємо, до цього Піт Соуза випустив книгу з кращими знімками, які він зробив за час роботи в Білому домі.

Фотограф також дав універсальну пораду для кожного, хто працює або працюватиме фотогарафом президента. Він радить заслужити довіру президента і отримати як можна більше доступу в його адміністрації. Так фотограф зможе робити щось більше, ніж поверхневі знімки.

comments powered by Disqus