«Демократія помирає в темряві»: Washington Post показав свою рекламу на Super Bowl

Як пише саме WP, 60-секндний ролик озвучив актор Том Хенкс. У відео показують події від Другої світової війни до теперішнього часу. Том Хенкс описує роль журналістів як очевидців цих подій та важливість їхньої роботи для суспільства.

«Коли ми випробовуємо свої сили, коли ми злітаємо до найвищих вершин, коли ми молимося, коли наші сусіди у біді, коли наша нація під загрозою, є дехто, хто збирає факти. Ті, хто формують для вас історію, незважаючи на ціну, яку платять. Тому що знання надають нам сили і допомагають нам вирішити. Знання залишають нас вільними. Демократія помирає в темряві», — йдеться у ролику.   

Видавець та керівник видання The Washington Post Фред Раян (Fred Ryan) зазначає, що гра Super Bowl є «гарним моментом, щоб визнати мужність і відданість журналістів у всьому світі, які є вкрай важливими для демократії».

В ролику також показали декількох загиблих і зниклих без вісті журналістів, що пов'язані з The Post. Серед них був і фрілансер Остін Тайс (Austin Tice), який пропав без вісті в Сирії більше шести років.

Телеканал FoxNews зазначає, що розміщення такого повідомлення на грі з американського футболу могло обійтися The Washington Post у 10 млн. доларів.

Син президента США Дональд Трамп (молодший) вже розкритикував видання за таку рекламу.  Сам президент Сполучених Штатів також відомий своїми неодноразовими критичними заявами на адресу ЗМІ.

Нагадаємо, спуск новорічної кулі в Нью-Йорку також присвятили питанню свободи преси.

comments powered by Disqus