Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською

Оригінальна збірка (англійською) INNOVATIONS IN NEWPAPERS 2015 побачила світ цього року влітку, і була презентована на Всесвітньому Конгресі Газет та Новин у Вашингтоні у червні. Це щорічне дослідження було проведене Міжнародною консалтинговою групою INNOVATION для Всесвітньої асоціації видавців газет та новин (WAN-IFRA).

У збірці подано аналіз роботи багатьох редакцій світу з контентом, інфографікою, новинами та форматами, цифрою та друком, журналістикою даних, фокусуванням, розслідуваннями, та ін. Кожний матеріал супроводжується заключним коротким коментарем-висновком групи INNOVATION.

Президент американської компанії News Corporation Роберт Томсон зазначив: «Слово «інновація» уособлює певне перенасичення наймоднішими тенденціями та оригінальністю класу Вікторіанської епохи: є ті, хто впроваджує новинки (вони постійно перебувають на вершині сучасних тенденцій), а є інноваційні імпотенти (вони знаходяться на найнижчому рівні цифрової сходинки). Ті, хто працюють у газетах, повинні мати власний потенціал, щоб забезпечувати розвиток у найбільш спірних питаннях, але не ображати. Видатною є така щоденна газета, яка без упину знаходиться у пошуку інноваційних та креативних ідей, і веде боротьбу із буденністю та посередністю».

Цифрова брошура доступна для скачування тут: WAN_Innovation_ukr

Нагадуємо, що УАВПП за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні переклала з англійської та підготувала цифрову брошуру (у вигляді PDF файлу) «Тенденції в редакціях 2015».

Збірка є продуктом Всесвітнього Форуму Редакторів (WEF). Під час її підготовки автори спілкувались із понад 50 видатними професіоналами індустрії, щоб розібратись у тому, чим спричинені окремі виклики, з якими зіткнулася індустрія, і як їм протистояти.

comments powered by Disqus