Газета «Вести» змінила систему дистрибуції

Про це повідомила у Facebook головна редакторка газети «Вести» Ольга Омельченко, спростувавши інформацію про те, що газета «Вести» перейшла з безкоштовної на платну модель дистрибуції.

Перед цим колишня редакторка журналу «Вести. Репортер» Світлана Крюкова повідомила, що з 11 січня безкоштовна газета «Вести» стала платною. «До цього вони зменшили наклад. Щоб одразу не розлякати рекламодавця, на деяких станціях метро (для видимості) газету ще роздаватимуть. Але недовго», - написала пані Крюкова у Facebook.

Журналістка опублікувала фото банера, на якому написано, що газета «Вести» змінила систему розповсюдження, і читачі можуть придбати її в кіосках продажу преси або оформити передплату:

Як відомо, раніше газета «Вести» поширювалася до 11 ранку безкоштовно біля станцій метро і в інших людних місцях, а після 11 ранку – продавалася в кіосках.

Ольга Омельченко заперечила інформацію про те, що безкоштовна газета стала платною. За її словами, видання збільшило кількість точок безкоштовної роздачі на перехрестях замість станцій метро – аби газету могли отримувати безплатно водії.

«Ми, як і раніше, безкоштовно роздаємося, у чому читачі могли сьогодні переконатися особисто. Просто з нового року газета Вести змінила систему дистрибуції, про що ми повідомляли нашим читачам в останніх номерах 2015 року. Нам телефонували і писали в редакцію про те, що дуже мало газет роздається на перехрестях, і далеко не завжди водії можуть отримати свіжу газету, на відміну від користувачів метро. Тому нами було прийнято рішення збільшити кількість точок роздачі газети на перехрестях. Хто не встиг узяти безкоштовно, може купити в кіоску "Преса", як і раніше», - пояснила пані Омельченко.

Прес-служба холдингу «Вести Україна» також повідомляє, що газета «Вести» й надалі матиме як платну, так і безкоштовну моделі дистрибуції. Безкоштовна модель зазнала змін: з деяких станцій метро дистрибутори перемістилися на великі перехрестя та магістраліНаклад видання та кількість точок безкоштовного поширення залишилися без змін, запевнили в прес-службі.

comments powered by Disqus