ms.detector.media
MediaSapiens
Скрін-шот New York Times
17.07.2015 15:12
The New York Times запустила проект Summer of science для популяризації наукової журналістики
The New York Times запустила проект Summer of science для популяризації наукової журналістики
Мета проекту — зробити науку більш доступною для аудиторії та продукувати такий контент, що буде зручним для мобільних пристроїв.

Про це повідомляє The New York Times. Автори проекту наголошують, що наразі до наукових статей переважно звертаються люди, що цікавляться певною тематикою. Такі матеріали цінні в освітньому плані, однак широка аудиторія на них натрапляє рідко.

Розробники Summer of science планують  охопити наукові історії у новий спосіб та сфокусувати увагу на об’єктах, що зазвичай не отримують достатньо уваги. Йтиметься хоч і не про відомі  в усьому світі повідомлення, але не менш цікаві факти та випадки.

«Нам дуже хочеться погратись із різними можливостями представлення наукових історій та наукової журналістики нашим читачам», — каже представник проекту, фахівець із цифрових технологій Хізер Мерфі.

Вона повідомила, що команда  наукового проекту планує досліджувати нові теми та формати протягом літа, щоб побачити, які з них знайдуть відгук у читачів і оцінити, як такий зміст може бути включений до регулярного висвітлення.

Редактор соціальних медіа Сінтія Коллінз сказала, що історії Summer of science більше представлені на мобільних пристроях, ніж типові статті видання.

Проект має свій портал, однак 70 % його трафіку розповсюджується через соцмережі, через що читацька аудиторія є більш молодою, порівняно із традиційною аудиторією видання. Плюсом такого розповсюдження статей є можливість ілюстрації тексту відеорядом.

Загалом візуальний контент добре поширюється на соціальних платформах, кажуть розробники, наприклад, такий як  зображення північного сяйва з космосу або відео операції на мозку у мухи.

Велику популярність у соцмережах вже отримали матеріали про те, як по-різному можуть виглядати люди із однаковим індексом маси тіла та про те, як астрономи ідентифікували людей з відомого фотознімку.   

 

ms.detector.media