ms.detector.media
MediaSapiens
Mashable
13.07.2015 15:28
Дев’ятирічний філіппінський хлопчик отримав стипендію після того, як його фото поширилося в інтернеті
Дев’ятирічний філіппінський хлопчик отримав стипендію після того, як його фото поширилося в інтернеті
Поширена у Facebook фотографія Даніеля Кабрери, який навчається на вулиці за маленьким столом, викликала резонанс.

Про це пише Mashable.

Знімок було зроблено 23 червня в Себу, Філіппіни, і невдовзі він став вірусним в інтернеті. У соцмережу фото виклала двадцятирічна студентка Джойс Гілос Торрефранка, зазначивши у підписі: «Мене надихнув цей малий».

I got inspired by a kid ❤️

Posted by Joyce Gilos Torrefranca on 23 червня 2015 р.

Пізніше ABS-CBN News розшукали хлопчика. Це виявився дев’ятирічний Даніель Кабрера. Він жив у їдальні неподалік разом зі своєю мамою, братом та сестрою, оскільки їхній будинок згорів. Еспіноза, мати Даніеля, заробляла 80 песо на день (приблизно $1.77), тож хлопчик часто ходив до школи без їжі, а домашні завдання робив у світлі вікна McDonald’s.

Незважаючи на те, що Даніель не має дому, пише Mashable з посиланням на радіо dzMM, він старанно навчається, аби стати поліцейським. «Я хочу допомагати Філіпінам», — сказав він журналістам з радіо.

«Він дуже старанний та цілеспрямований хлопчик, — наводить портал слова матері Даніеля, посилаючись на AFP. — Він наполягав на тому, щоб ходити до школи, навіть коли я не могла йому дати грошей на ланч. Він завжди казав мені: «Мамо, я не хочу лишатися бідним. Я хочу втілити свої мрії».

Після поширення історії Даніеля, його родині надали велику підтримку. Окрім грошей хлопчик отримав шкільне приладдя, шкільну форму, настільну лампу. Також за клопотанням місцевого політика Самуеля Пагділао йому запропонували стипендію, якої вистачить на навчання у коледжі.

Місцева церква, уряд та соціальний центр також збирали гроші для Даніеля. Його мати отримала кошти для відкриття власного бізнесу.

«Наша проблема в тому, як розпорядитися цією фінансовою підтримкою, — цитує Mashable з посиланням на AFP слова голови соціального центру Віолети Кавади. — Він [Даніель] став символом бідних хлопчиків з нетрів, які не можуть навчатися, бо не мають електрики».

Джойс Торрефранка була вражена, що поширення звичайного фото мало такі наслідки. «Я не думала, що просте фото може викликати такий ефект. Дякую, що поширювали це фото. Цим ми змогли допомогти Деніелю досягти його мрій. Сподіваюся, історія Даніеля продовжить вражати наші серця, надихатиме та мотивуватиме нас у кожній ситуації, що з ними ми стикатимемося в житті».

I didn't think that a simple photo can make a huge difference. Thank you guys for sharing the photo. With that, we were...

Posted by Joyce Gilos Torrefranca on 27 червня 2015 р.
ms.detector.media