ms.detector.media
MediaSapiens
galka.if.ua
09.06.2015 13:30
У Таджикистані розблокували доступ до сайтів соцмереж та YouTube
У Таджикистані розблокували доступ до сайтів соцмереж та YouTube
У Таджикистані скасували заборону на доступ до сайтів соцмереж та новинних ресурсів за розпорядженням урядового відомства - Служби зв’язку республіки.

Про це пише Meduza з посиланням на російську агенцію «Інтерфакс».

Представники таджицьких інтернет-провайдерів пов’язали рішення влади Таджикистану з проведенням міжнародної конференції «Вода для життя» в Душанбе, з нагоди якої до республіки прибули понад 1,5 тисячі делегатів із 99 країн світу, а також генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

«Учора ввечері (8 червня) ми отримали розпорядження відновити прямий доступ до Facebook, інших соцмереж та всіх основних сайтів, які блокувалися згідно з усним розпорядженням Служби зв’язку», - повідомив керівник одного з провайдерів за умови анонімності.

Наприкінці травня в Таджикистані заблокували доступ до сайтів соцмереж Facebook, «Одноклассники», «ВКонтакте», відеохостингу YouTube, а також сайтів таджицької служби «Радіо Свобода» та інформаційного агентства ASIA-Plus. Офіційні причини такого рішення не повідомлялися. Однак провайдери пов’язували блокування з публікацією звернення екс-командира таджицького ОМОНу полковника Гулмурода Халімова, що приєднався до «Ісламської держави».

Нагадуємо, що у жовтні минулого року в Республіці Таджикистан за два дні заблокували близько трьохсот веб-сайтів та відключили від інтернету майже всю північ країни через заклики вийти на мітинг проти влади.

ms.detector.media