ms.detector.media
MediaSapiens
svoboda.org
18.02.2015 16:11
Канада наклала санкції на російського пропагандиста Дмитра Кисельова
Канада наклала санкції на російського пропагандиста Дмитра Кисельова
Уряд Канади оголосив про введення нових санкцій щодо 37 осіб та 17 організацій із Росії та України. Потрапив у список також одіозний російський журналіст, телеведучий, гендиректор державного новинного агентства «Россия Сегодня» Дмитро Кисельов.

Список осіб, щодо яких застосовуються санкції опублікований на сайті прем’єр-міністра Канади Стівена Харпера (Stephen Harper).

Санкції мають економічний характер, а також включають заборону в’їзду. До переліку, окрім Дмитра Кисельова, потрапили також представники самопроголошеної влади так званих «ДНР» та «ЛНР», російські військові, низка сепаратистських організацій, співак та депутат Йосиф Кобзон.

Нагадаємо, що за недостовірне висвітлення подій в Україні ім'я Дмитра Кисельова першим було занесено на Дошку ганьби брехливих журналістів. Він є фігурантом чорних списків США та Європейського Союзу, йому заборонено в'їзд до України, проти нього СБУ відкрила кримінальне провадження за підозрою в сприянні тероризму.

На початку листопада 2014 року з метою поширення російської пропаганди було презентоване багатомовне міжнародне агентство «Спутник» (Sputnik), гендиректором якого став Дмитро Кисельов.

ms.detector.media