ms.detector.media
MediaSapiens
19.12.2014 15:37
АУП презентувала новий підручник з журналістики Вольфа Шнайдера і Пауля-Йозефа Рауе
АУП презентувала новий підручник з журналістики Вольфа Шнайдера і Пауля-Йозефа Рауе
Вчора, 18 грудня 2014 року, Академія української преси презентувала книгу Вольфа Шнайдера і Пауля-Йозефа Рауе «Новий посібник з журналістики та онлайн-журналістики» (переклад з нім. Віталія Климченка за загальною редакцією Валерія Іванова).

Видання здійснене за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

«Інтернет, блоги і твітер створили почасти абсолютно нові форми журналістики, а почасти так потіснили старе ремесло, що виникла необхідність у новій спробі видання, звичайно ж, спираючись на випробуване: чиста мова, ґрунтовний пошук і чітке бажання прокласти інформаційну просіку через джунглі з мільярдів байтів, - кажуть автори підручника. –  Задля цього книжка вперше презентує окремий розділ про роботу в/та з відділами піар і прес-службами. Так посібник, який добре зарекомендував себе впродовж десятиліть, стає ще кориснішим, пропонуючи ідеальну орієнтацію для початківців, волонтерів і молодих редакторів».

Книга вийшла у серії «Бібліотека масової комунікації та медіаграмотності Академії української преси». Вона ставить за мету презентувати українському читачеві актуальні видання в сфері масової комунікації та журналістики, чітко усвідомлюючи потребу вітчизняного медійного середовища в сучасних професійних стандартах.

До сьогодні вийшло 14  перекладів фахової літератури з німецької за підтримки Посольства ФРН, Гете-інституту в Україні, Фонду Фрідріха Науманна за Свободу. Серед них –  збірник швейцарських авторів «Мас-медіа на перехідному етапі: система мас-медіа, політична комунікація, аспекти журналістики, методи дослідження»за редакцією проф. Рожера Блюма та Марьяни Герольд-Каензіг (2001), підручники «Новинна журналістика» проф. Зігфрида Вайшенберга (2004), «Вступ до практичної журналістики» проф. Вальтера фон Ла Роша (2005), «Пошук і збір інформації» проф. Міхаеля Халера (2006) та інші.

ms.detector.media