ms.detector.media
28.08.2014 00:00
Україна потребує від НАТО «практичної допомоги» проти сепаратистів – L’Express
Україна потребує від НАТО «практичної допомоги» проти сепаратистів – L’Express
Зустріч Порошенка та Путіна нічого не дала, тим часом проросійські повстанці просуваються на південному сході України.

«Чи втрутиться НАТО в Україну?», - розмірковує редакція, нагадуючи, що про необхідність «практичної допомоги» заявив український прем’єр-міністр Арсеній Яценюк. Про це йдеться у редакційній статті французького видання L'Express.

L’Express вважає, що це є знаком відсутності прогресу після зустрічі президентів України та Росії, що відбулася у вівторок. Зауважує також, що наступний саміт НАТО відбудеться в Уельсі 4-5, і що Петро Порошенко туди запрошений.

Видання наводить слова радника Президента України Валерія Чалого про те, що Порошенко готовий 25 годин на добу вести переговори із ким завгодно задля миру. «Конкретна допомога», про яку просить Україна, мала б забезпечити контроль кордону.

L’Express нагадує, що українська влада виступає за створення «дорожньої карти» мирного плану і що НАТО засуджує Росію за її участь у конфлікті на боці сепаратистів.

Далі видання пише про факти постачання техніки бойовикам з боку Росії. А завершується редакційна стаття цитатами Володимира Путіна, який заперечує всі звинувачення щодо себе: припинення вогню на Донбасі вважає «внутрішньою справою» України, а про полонених російських десантників заявляє: ті перетнули кордон «випадково».

ms.detector.media