Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською

Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською

15:27,
25 Жовтня 2015
4202

Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською

15:27,
25 Жовтня 2015
4202
Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською
Збірка «Інновації в газетах 2015» доступна українською
Автори:
Українська асоціація видавців періодичної преси за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні переклала з англійської та підготувала цифрову брошуру (у вигляді PDF файлу) «ІННОВАЦІЇ В ГАЗЕТАХ 2015».

Оригінальна збірка (англійською) INNOVATIONS IN NEWPAPERS 2015 побачила світ цього року влітку, і була презентована на Всесвітньому Конгресі Газет та Новин у Вашингтоні у червні. Це щорічне дослідження було проведене Міжнародною консалтинговою групою INNOVATION для Всесвітньої асоціації видавців газет та новин (WAN-IFRA).

У збірці подано аналіз роботи багатьох редакцій світу з контентом, інфографікою, новинами та форматами, цифрою та друком, журналістикою даних, фокусуванням, розслідуваннями, та ін. Кожний матеріал супроводжується заключним коротким коментарем-висновком групи INNOVATION.

Президент американської компанії News Corporation Роберт Томсон зазначив: «Слово «інновація» уособлює певне перенасичення наймоднішими тенденціями та оригінальністю класу Вікторіанської епохи: є ті, хто впроваджує новинки (вони постійно перебувають на вершині сучасних тенденцій), а є інноваційні імпотенти (вони знаходяться на найнижчому рівні цифрової сходинки). Ті, хто працюють у газетах, повинні мати власний потенціал, щоб забезпечувати розвиток у найбільш спірних питаннях, але не ображати. Видатною є така щоденна газета, яка без упину знаходиться у пошуку інноваційних та креативних ідей, і веде боротьбу із буденністю та посередністю».

Цифрова брошура доступна для скачування тут: WAN_Innovation_ukr

Нагадуємо, що УАВПП за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні переклала з англійської та підготувала цифрову брошуру (у вигляді PDF файлу) «Тенденції в редакціях 2015».

Збірка є продуктом Всесвітнього Форуму Редакторів (WEF). Під час її підготовки автори спілкувались із понад 50 видатними професіоналами індустрії, щоб розібратись у тому, чим спричинені окремі виклики, з якими зіткнулася індустрія, і як їм протистояти.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду