Медіа потрібно повернутися до довгострокового мислення — віце-президент The New York Times
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Медіа потрібно повернутися до довгострокового мислення — віце-президент The New York Times
Американське видання The New York Times зуміло досягнути значних успіхів у збільшенні кількості платних підписників. У другому кварталі 2018 року підписку оформили 109 тис. нових користувачів. За цей же звітний період дохід видання зріс на 2 % до $415 млн.
За словами пана Демарта, The New York Times вкладає гроші в створення нових продуктів та в роботу ньюзруму. «Ми вважаємо, що майданчик, який ми створємо, та контектс, який ми формуємо, працює на те, аби давати й кращі рекламні оголошення», — цитує його виступ Digiday. При цьому ефективний маркетинг не врятує газети. На його думку, завдання маркетингу — продавати продукти, й зараз для цього є безліч можливостей, окрім друкованих медіа. Запустити друковане видання складно, адже це вимагає великої кількості зусиль та інвестицій. Запустити сайт можна буквально за ніч.
«Треба зосередитися на формуванні власного бренду. Треба показати рекламодавцям, чому ми хороші як носій їх оголошень, тому що цифрові платформи можуть виконувати це ж завдання», — вважає віце-президент. На його думку, усі одержимі кліками та вимірюванням ефективності як і тоді, коли цифровий маркетинг лише зароджувався. При цьому усі — й видання, й рекламодавці, й соціальні мережі — відчувають тиск аби отримувати миттєвий результат та ефективність. Кількість кліків та миттєве охоплення аудиторії стали головними показниками, на які зважають.
«Ми повинні витрачати гроші на довгострокову ефективність реклами, на створення впливу та власного брендингу. Повернутися до довгострокового мислення. Я не думаю, що є інший спосіб повернути наш рекламний бізнес [у медіа] на правильний шлях», — зазначив Жан-Крістоф Демарта.
В минулому році кілька сайтів спробували провести експеримент й зменшили обсяг реклами, аби збільшити залученість користувачів та заохотити їх переглядати більше сторінок. Таким чином у них вийшло наростити дохід від реклами та збільшити лояьність своєї аудиторії.