На зустріч Трампа з Кім Чен Ином приїхали 3 000 журналістів, але пустили лише близько десятка
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
На зустріч Трампа з Кім Чен Ином приїхали 3 000 журналістів, але пустили лише близько десятка
Тим не менше, на саму зустріч допустили лише дуже маленьку групу. Як повідомляє Politico, серед американських репортерів були обрані лише семеро. Усі інші журналісти могли працювати з медіацентру. The New Yorker описує цей медіацентр як величезний склад, в якому були встановлені монітори та столи.
Журналісти від нудьги знімали монітори, на яких транслювався саміт або брали інтерв’ю одне у одного.
Фото TechCrunch/GettyImages.
У Білому Домі обмеження пояснили тим, що пул журналістів з КНДР становив всього сім осіб й пул медійників від США мав бути таким же. А на робочий ланч Дональда Трампа та Кім Чен Ина пустили лише телевізійників та фотографів з Сінгапуру.
Президент Асоціації кореспондентів Білого дому Маргарет Талев (Margaret Talev) вказує на те, що ці обмеження напряму впливають на якість висвітлення саміту. «Члени Асоціації рішуче виступають проти будь-якого нехтування стандартів щодо роботи пулів і глибоко стурбовані впливом, який це матиме для американського народу», - прокоментувала вона.
Водночас редактор видання TechCrunch Дэнні Крічтон (Danny Crichton) вважає, що 3 000 журналістів для висвітлення одного саміту - це надто багато. Журналісти дублюють роботу одне одного й краще було б, якби вони зосередилися на темах та проблемах, про які мало розповідають, але які є важливими для суспільства.
Раніше повідомлялося, що після приїзду в Сінгапур охорона Кім Чен Ина не підпускала до нього фотографів й знімати його було дозволено лише двом північнокорейським журналістам, які приїхали разом із делегацією.