Французький журнал розкритикували за обкладинку зі співаком, який вбив свою дівчину

Французький журнал розкритикували за обкладинку зі співаком, який вбив свою дівчину

14:46,
19 Жовтня 2017
1694

Французький журнал розкритикували за обкладинку зі співаком, який вбив свою дівчину

14:46,
19 Жовтня 2017
1694
Французький журнал розкритикували за обкладинку зі співаком, який вбив свою дівчину
Французький журнал розкритикували за обкладинку зі співаком, який вбив свою дівчину
Автори:
Користувачів соцмереж та журнал Elle обурило рішення французького журналу Les Inrockuptibles опублікувати на обкладинці фото співака Бертрана Канта (Bertrand Cantat), який був засуджений за вбивство своєї дівчини.

Про це повідомляє The Guardian.

17 жовтня французький музичний часопис Les Inrockuptibles вийшов із фотографією Бертрана Канта й заголовком «Канта від свого імені». Цей французький рок-музикант у 2003 році був визнаний винним у вбивстві акторки Марі Трінтіньян (Marie Trintignant) і засуджений на вісім років тюремного ув'язнення.

Тоді суд визнав, що хлопець декілька разів вдарив Марі Трінтіньян по голові й тільки після декількох годин потому подзвонив до швидкої. Жінка померла в лікарні.

Бертран Канта був умовно-достроково звільнений у 2007 році і наразі займається просуванням свого нового альбому.

На рішення Inroquipbles зробити Канта зіркою номера гостро відреагували користувачі Twitter.

«Я обурений та засмучений тим, що бачу вбивцю Бертрана Канта на обкладинці @lesinrocks, який рекламує його новий альбом. Це більш ніж огидно», - написав користувач Каспар Сальмон.

Французький журнал Elle також не залишився осторонь та у відповідь опублікував статтю про Марі Трінтіньян із заголовком «Від імені Марі» («Au nom de Marie»).

У Elle зазначили, що Тінтіньян представляє інтереси жінок, які борються з насильством та переслідуваннями, про що минулого року було подано 216 тисяч скарг. Журнал Elle також наголосив, що ця цифра не враховує жертв переслідування голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. На думку редакції жіночого журналу, Марі Тінтіньян стала «уособенням усіх жінок-жертв насильства з боку чоловіків, обличчям всіх 123 жінок, вбитих своїми чоловіками минулого року».

У вівторок Les Inrockuptibles відповів на критику в листі до своїх читачів. Редакція вибачилася за страждання, завдані їхньою обкладинкою й погодилася, що подібна публікація є недопустимою, особливо в період скандалу з Харві Вайнштейном.

«Рішення розмістити Бертрана Канта на обкладинці було спірним. Ми висловлюємо свої щирі вибачення ображеним читачам», - йдеться в листі.

У Франції нині активно обговорюється проболема сексуального насильства та домагань у зв’язку з голлівудським скандалом. 

Нагадаємо, американський кінопродюсер Харві Вайнштейн десятками років платив жінкам за те, щоб вони не повідомляли про його сексуальні домагання до них. Серед його жертв були відомі акторки, зокрема Анджеліна Джолі та Гвінет Пелтроу. Після того, як про його злочини повідомила газета The New York Times, Вайнштейна звільнили з його ж компанії The Weinstein Company. Його покинула дружина, а колеги по кінобізнесу та піблічні особи почали відкрито його засуджувати. 

Президент Франції Еммануель Макрон (Emmanuel Macron) заявив, що виключить Вайнштейна зі списку членів Ордена Почесного легіону. А міністрерка з питань гендерної політики Франції Марлен Шіаппа (Marlène Schiappa) оголосила про плани запровадити нові закони, спрямовані на боротьбу із сексуальним насильством та домаганнями.

У Twitter користувачі з Франції діляться пережитим досвідом сексуальних домагань та насильства за допомогою хештегу #balancetonporc, що перекладається як «викрий цю свиню». Перша леді Франції Бріджит Макрон (Brigitte Macron) похвалила жінок за «порушення тиші».

Нагадаємо, минулого року в українському сегменті мережі набув поширення флешмоб #‎яНеБоюсьСказати. Під цим хештегом люди діляться своїми історіями про сексуальні домагання та насильство.

Також нещодавно у Twitter відбулася акція #WomenBoycottTwitter, пов’язана з Роуз МакҐавен, однією з жертв сексуального переслідування Харві Вайнштейна.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду