У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

10:58,
21 Квітня 2015
2201

У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії

10:58,
21 Квітня 2015
2201
У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії
У США оголосили лауреатів Пулітцерівської премії
Автори:
Уперше в своїй історії Пулітцерівську премію отримала новинна агенція Bloomberg. The New York Times отримала нагороди у трьох номінаціях.

Про це пише Usa Today.

За бездоганну «пояснювальну» журналістику було відзначено журналіста Bloomberg News Закарі Майдера (Zachary Mider). Журналіст висвітлював проблему ухиляння від сплати податків американськими корпораціями.

За журналістські розслідування нагородили колектив the Wall Street Journal та Еріка Ліптона (Eric Lipton) із TheNewYorkTimes.

WSJвідзначили за проект Medicare Unmasked, який, за словами журі Пулітцерівської премії, дав американцям безпрецедентний доступ до даних про мотиви та практики надавачів медичних послуг, що раніше були конфіденційними». Ліптона нагородили за висвітлення впливу лобістів на лідерів конгресу та прокурорів.

NYT також отримала премії за міжнародну журналістику та зразкову фотографію.

The Los AngelesTimes  була відзначена у двох номінаціях – за документальний нарис (отримала журналістка Діана Маркум (Diana Marcum)) та критику (відзначена Мері Макнамара (Mary McNamara)).

За служіння суспільству Пулітцерівську премію отримало видання The Post and Courier за серію матеріалів Till Death Do Us Part про насильство щодо жінок у Південній Кароліні.

Повний список цьогорічних переможців можна переглянути на сайті премії.

Пулітцерівська премія (The Pulitzer Prize) присуджується Школою журналістики Колумбійського університету у 21 номінаціях у сфері медіа, музики, драматургії. Цьогорічна церемонія нагородження була 99-ою.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pennpoliticalreview.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду