Російська «Новая газета» може призупинити вихід паперової версії
Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Російська «Новая газета» може призупинити вихід паперової версії
Про це заявив головний редактор видання Дмитро Муратов, повідомляє телеканал «Дождь». За його словами, причиною цьому є неможливість витримувати конкуренцію з медіа, що отримують дотації від держави.
«Цілком ймовірно, що у травні, відзначивши День перемоги спеціальним випуском, можемо призупинити свій паперовий випуск, - сказав він. – У нас нема ніяких проблем з контентом, у нас проблема з політичною ситуацією, яка категорично не дає можливості ні залучати інвесторів, ні акціонерів, ні рекламу. Реклама у нас є платнею за лояльність, а ми не вміємо її виробляти. У нас нема цеху виробництва лояльності».
Стосовно подальшого існування сайту видання, Дмитро Муратов також засумнівався, бо для цього треба мати кошти на «здобуття» контенту. Підкреслив також. Що нині цей процес у Росії «небезпечний і складний».
«Онлайн – це коли працюють журналісти, які не агрегують чужі новини, а створюють свої. Значить, вони повинні отримувати зарплату, вони повинні їздити у відрядження, вони повинні досліджувати тему. Чому, коли ми говоримо "інтернет", значить- безкоштовно? Безкоштовно – коли там пишуть "репост" чи "крос-пост"», - вважає головред «Нової газети».
Восени 2014 року Роскомнагляд виніс виданню попередження через публікацію статті Юлії Латиніної «Если мы не Запад, то кто мы?», нагадують «Грани.ру». «Нову газету» звинуватили у розпалювання міжнаціональної ворожнечі та публічному «завідомо неправдивому звинуваченні особи, що посідає державну посаду». Редакція видалила з публікації на сайті «суперечливі» фрагменти і заявила, що готова оскаржувати попередження в суді.
«Нова газета», що виходить з 1993 року, відома своїми журналістськими розслідуваннями. Її журналісти часто ставали жертвами переслідувань та нападів. Найбільш гучним із них є вбивство у 2006 році Анни Політковської.