YouTube кидає новий виклик телебаченню

00:00,
7 Квітня 2011
1520

YouTube кидає новий виклик телебаченню

00:00,
7 Квітня 2011
1520
YouTube кидає новий виклик телебаченню
Google вкладе  $100 млн в оригінальний професійний відеоконтент для сервісу, який став популярним завдяки аматорським роликам.

Можливо, незабаром причин дивитись традиційне телебачення стане ще менше. Корпорація Google має намір інвестувати до 100 мільйонів доларів США у створення та закупівлю оригінального відеоконтенту для сервісу YouTube, сподіваючись посилити свої позиції на ринку послуг онлайн-телебачення, повідомляє The Guardian.

 

Компанія веде переговори з голлівудськими кіностудіями та виробниками онлайн-відео, а також готується до радикального оновлення сайту YouTube, запланованого вже 2011 року. На сайті буде запущено двадцять нових тематичних відеоканалів, від культури до спорту. Таким чином, теперішні пріоритети ютьюба, згідно з якими увага в першу чергу приділялась відеоконтентові, створеного користувачами, а не професійними виробниками, зміняться. Ютьюб став третім за популярністю сайтом світу саме завдяки аматорському контенту, а слоганом компанії є Broadcast Yourself (транслюй сам себе).

 

Утім, у Google намагаються уникнути зайвої «революційності» запропонованих змін. «Вони відбуватимуться поступово й поволі», - йдеться в офіційній заяві компанії. Змінюючи ютьюб, власники сервісу весь час стежитимуть за тим, аби новації справді підвищували якість послуги та припадали до смаку користувачам.

 

Ютьюб співпрацює з виробниками телевізійного продукту, такими як Бі-бі-сі, ще з 2007 року, і останнім часом експерименти з повноформатними телепрограмами активізувались. Етапним рішенням було скасування десятихвилинного обмеження тривалості роликів, після чого на сайт почали викладати цілі фільми та шоу. Компанія намагається залучити до співпраці фахівців ринку онлайн-телебачення, наприклад, компанію Next New Networks, що створила низку справжніх відеохітів, і затримати відвідувачів на сайті на триваліший час, таким чином підвищуючи його рекламну ефективність.

 

Google придбав YouTube 2006 року за 1,6 мільярда доларів. Торік сервіс заробив понад 500 мільйонів. В Америці його головним конкурентом є Hulu, суто американський сайт (не намагайтесь подивитись, якщо ви не в Америці), що надає платні послуги відео на замовлення, демонструючи переважно фільми та телешоу.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
vexet.3dn.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду