Bing в Америці тіснить Google

00:00,
13 Квітня 2011
2069

Bing в Америці тіснить Google

00:00,
13 Квітня 2011
2069
Bing в Америці тіснить Google
«Головна компанія інтернету» може втратити беззастережне лідерство на ринку онлайн-пошуку.

Пошуковий сервіс Bing від Microsoft відбирає в Google дедалі більшу частку ринку онлайн-пошуку в Сполучених Штатах, повідомляє Experian Hitwise. У березні майкрософтівський пошуковик мав частку 30%; майже половина припадає на сайт Bing.com, решта – на Yahoo! search, пошуковий механізм якого забезпечує Bing. Порівняно з лютим зростання обох сайтів становило 5-6 відсотків.

 

Це, звісно, не 64,4% ринку, що залишаються в Google, одначе показник гегемона за місяць знизився на три відсотки. Якщо ж порівнювати з серпнем 2010-го, падіння становить цілих десять відсотків. Саме в серпні минулого  року Yahoo! почав використовувати Bing як основу свого пошукового сервісу. До цього моменту частка Bing становила лише 9%.

 

Однією з причин зростання популярності Bing експерти називають вищий рівень задоволення клієнтів результатами пошуку. 81,14% користувачів пошуку Yahoo! і 80,32% користувачів Bing.com переходять на сайт, обравши посилання в результатах пошуку. Для ґуґла цей показник нижчий – 66%.

 

Ці дані досить близькі до результатів вимірювань іншої компанії ComScore. За її даними, Bing набирає обертів, натомість зростання Google поступово сповільнюється, і його тотальному домінуванню настає кінець. Це розуміє й ґуґл, намагаючись порятувати становище то вдосконаленням пошукового алгоритму,  то внесенням соціальної складової – запроваджуючи кнопку «+1».

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogsolute.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду