Синхронізація коментарів із фейсбуком підвищує трафік, каже Фейсбук

00:00,
13 Квітня 2011
2123

Синхронізація коментарів із фейсбуком підвищує трафік, каже Фейсбук

00:00,
13 Квітня 2011
2123
Синхронізація коментарів із фейсбуком підвищує трафік, каже Фейсбук
На деяких сайтах коментарів побільшало вдвічі.

Протягом шести тижнів, що минули з моменту, коли найбільша соціальна мережа світу зробила доступною нову систему Facebook Comments, нагодою інтегрувати свої коментарі з фейсбуком скористались понад 50 тисяч сайтів, повідомляє ReadWriteWeb. Адміністрація соцмережі оголосила про подальше вдосконалення системи і стверджує, що інтеграція з фейсбуком пожвавлює, а не притлумлює дискусію в коментарях.

 

Зокрема, тепер користуватись Facebook Comments зможуть користувачі майкрософтівського поштового сервісу Hotmail, яких, за статистикою компанії, понад 360 мільйонів. Поки що не відомо, чи піде адміністрація на те, щоб зробити систему сумісною з обліковими записами Google чи Twitter, хоча в компанії кажуть, що не припиняють думати над подальшими вдосконаленнями. Відомо, що відкривати доступ до своїх сервісів для Google Фейсбук не поспішає.

 

Серед інших змін – прямі лінки на окремі коментарі та можливість модерування коментарів за допомогою адмінки, а також новий варіант кольорової гамми для сайтів, витриманих у темних тонах. Тепер у стрічці новин фейсбука можуть з’являтись посилання не лише на статті, але й на коментарі, зроблені на сайтах за допомогою Facebook Comments.

 

Серед сайтів, чия відвідуваність зросла завдяки інтеграції коментів із соцмережею, у компанії називають Examiner.com (кількість коментарів із 1 березня, коли було запущено Facebook Comments, зросла вдвічі і зростає далі, а також істотно поменшало спаму; також кількість посилань на сайт у фейсбуку подвоїлась) та Townsquare Media (переходів із фейсбука побільшало на 45%). Ця статистика дещо суперечить заяві блогу TechCrunch про те, що кількість коментарів після інтеграції з фейсбуком істотно зменшилась за рахунок тролів, які, якщо подумати, не так уже й дошкуляли і навіть трохи розважали.

 

«Медіаграмотність»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
blogspot.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду