Фейсбук посилив заходи безпеки

00:00,
20 Квітня 2011
1987

Фейсбук посилив заходи безпеки

00:00,
20 Квітня 2011
1987
Фейсбук посилив заходи безпеки
Дітям буде легше протистояти кібер-буллінґу, а тим, хто боїться за приватність – захищатись від крадіжки паролів.

Адміністрація соціальної мережі Facebook оголосила про запуск кількох інструментів, покликаних підвищити безпеку та захист приватності її користувачів.   

 

Зокрема, як повідомляє ReadWriteWeb, змінено дизайн Сімейного центру безпеки Family Safety Center. Це портал, що містить освітню інформацію для батьків, дітей, викладачів і юристів. Удосконалення цього інструменту було анонсоване у березні під час конференції у Білому Домі, присвяченій запобіганню кібер-буллінґу (агресії в інтернеті). Було змінено дизайн і структуру сайту, додалися корисні розділи, відео та посилання, зокрема й на зовнішні джерела – наприклад, сторінка Facebook Safety Tools має добірку посилань на матеріали The Washington Post, CNET, Huffington Post та інших ресурсів.  Незабаром соцмережа опублікує безкоштовну інструкцію з експлуатації для вчителів.

 

Опція «соціального повідомлення» (social reporting tool) з’явиться у всіх типах облікових записів мережі (профайлах, сторінках і групах). Це інструмент, за допомогою якого користувачі можуть повідомити адміністрацію про порушення правил: образу, насильство, порушення закону, порнографію, спам чи шахрайство, а також особисті погрози та кібер-буллінґ. «Соціальне повідомлення» призначене здебільшого для наймолодших користувачів соцмережі (яка дозволяє реєструватися з 13 років). Окрім безпосереднього повідомлення адміністрації, інструмент дає користувачам підказки про можливі дії (видалити з друзів, заблокувати, надіслати повідомлення) у відповідь на ті чи інші порушення, а також дозволяє звернутись по допомогу до друга.

 

Також з’явилась опція двокрокової аутентифікації (Two Factor Authentication), підписавшись на яку, користувач захищає свій обліковий запис додатковим паролем – спеціальним кодом, який вводитиметься щоразу при вході у фейсбук із нового місця. Також удосконалене використання безпечного протоколу з’єднання https. Раніше, навіть після встановлення https протоколом за замовчуванням, користувачі, що переходили у незахищену зону http через фейсбук-додатки (наприклад, ігри), повертались на сайт соціальної мережі вже під http. Тепер повернення до https стало автоматичним.

 

«Медіаграмотність» 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду