Майбутнє за соцмережами та особистими контактами

00:00,
24 Червня 2011
1229

Майбутнє за соцмережами та особистими контактами

00:00,
24 Червня 2011
1229
Майбутнє за соцмережами та особистими контактами
Прибутковість онлайн контенту і веб-сервісів до 2020 року вимірюватимуться не грішми, а віртуальною валютою, часом та увагою, що витрачені користувачем, а також впливом медій на аудиторію. Про це заявив експерт мобільної індустрії Ральф Саймон на міжнародному форумі «Медіа майбутнього», що відбувся у Москві.  

«Саме тому основними критеріями ефективних сервісів є оригінальність, актуальність, персоналізація, доступність і, передусім, локалізація», - наголосив експерт.

 

На його думку, контент і сервіси мають бути оптимізовані для максимальної кількості пристроїв, щоб сучасне покоління «скрінейджерів» (англ. screen - екран, age - вік) могло використовувати його в найбільш зручному форматі в будь-коли.

 

Розширення числа безплатних джерел оперативної інформації, в тому числі, соціальних мереж, примушують традиційні ЗМІ шукати нову конкурентні переваги для монетизації контенту. За словами Саймона, якісний онлайн контент не повинен бути зовсім безплатним.

 

«Змагатися з безплатним контентом ЗМІ можуть за рахунок привабливого бренду, оперативності та контекстуальності, справедливого ціноутворення і надання кращого сервісу – безперебійного, безпечного, інтуїтивно зрозумілого», - каже експерт.

 

Крім того, виклики з боку соцмереж вимагають від медіа покращувати онлайн-інтерфейси взаємодії з користувачем, запроваджувати соціальні надбудови та шукати інноваційні мультимедійні формати.

 

Водночас, пан Саймон заявив, що хоч оперативне висвітлення головних подій дня скоро перейде від новинних організацій до нових медіа, зокрема, до соціальних мереж, за традиційними ЗМІ залишаться найважливіші функції якісної аналітики та журналістських розслідувань.

 

Окремо, «батько рінгтону» Ральф Саймон розповів на що можуть розраховувати соціальні медіа і як вони трансформуватимуться.

 

«Однією з найголовніших проблем нашого суспільства є його низька здатність концентрувати свою увагу. Всі відбувається дуже швидко. Проблема нинішнього молодого покоління, я маю на увазі людей не старших 30 років в тому, що вони припинили читати газети. Їм простіше використовувати гаджети для пошуку потрібної інформації», - сказав він.  

 

На його думку, майбутнім ЗМІ для розповсюдження інформації необхідно обов’язково використовувати соціальні мережі та особисті контакти.

 

За матеріалами rian.ru.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
jeffbullas.wordpress.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду