Time присвячує спеціальний номер подіям 11 вересня 2001 року

00:00,
8 Вересня 2011
1404

Time присвячує спеціальний номер подіям 11 вересня 2001 року

00:00,
8 Вересня 2011
1404
Time присвячує спеціальний номер подіям 11 вересня 2001 року
Журнал Time випустив спеціальний номер, присвячений подіям 11 вересня 2001 року.  

Обкладинку номеру створили художники Джуліан ЛаВердіерра (Julian LaVerdierта) та Пол Мйода (Paul Myoda), співавтори меморіальної нью-йоркської інсталяції Phantom Towers:  двох веж, «створених» із світла – ілюзорне враження, що вони все ще існують. Концепт обкладинки продовжує ідею меморіалу – світло йде прямо у безкінечність космосу.

 

 

Своїй вступній колонці головний редактор Time Річард Стенгел (Richard Stengel) дав назву «Американська історія ніколи не йшла по прямій» ("American history has never followed a straight line").

 

Крім того, редакція підготувала спеціальну годинну передачу, що транслюватиметься на топових американських каналах. Журналісти поспілкувалися, зокрема, з тодішнім президентом США Джорджем Бушем, Доналдом Рамсфелдом, що обіймав у 2001-му посаду міністра оборони, та очевидцями подій.

 

Також на сайті Time анонсовано спецпроект –  фотогалерею  11 вересня 2001 року.

 

Джерело Guardian

 

 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду