10 вересня: «Електронна книга за 24 години»

00:00,
9 Вересня 2011
1195

10 вересня: «Електронна книга за 24 години»

00:00,
9 Вересня 2011
1195
10 вересня: «Електронна книга за 24 години»
У суботу, 10 вересня 2011 року, понад 20 письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори зберуться в одному місці, щоби протягом доби створити електронну книгу. За 24 години їм доведеться подолати всі етапи електронного книговидавництва  – від ідеї та створення тексту до представлення готового видання. Подібний захід вперше в Україні. Він відбудеться за підтримки міжнародної громадської організації «Інтерньюз-Україна», в офісі якої у жовтні 2009 року група медіа-інноваторів створила перший Журнал за 24 години, який поклав початок руху «За 24 години» в Україні.  

Серед співавторів першого тому «Електронної книги за 24 години» - Ірена Карпа, Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Антон Санченко, Максим Кідрук, Катерина Бабкіна, Тарас Лютий, Олег Коцарев, Павло Коробчук та інші сучасні українські автори. На очах свідків вони оберуть тему майбутньої книги та візьмуться за її написання. Дещо згодом до творчого процесу підключаться редактори, ілюстратори та дизайнери. Завершальним акордом стане презентація готової книги на екрані електронного рідера. Всі ці етапи відбудуться в одному місці протягом 24 годин.

 

«Електронна книга за 24 години. Том перший» проводиться на підтримку ContentFest - першої конференції у форматі бар-кемпу, яка відбудеться 4 жовтня 2011 року в Києві за участі практиків у сфері розробки, запровадження та продажу всього спектру ліцензійного контенту в Інтернеті - від електронних книг та програмного забезпечення до відео, новин, ігор та музики. Організатором обох подій виступає компанія PocketBook International.

 

Електронну книгу творитимуть з 12:00 дня суботи, 10 вересня, до 12:00 дня неділі, 11 вересня 2011 року за адресою: м. Київ, вул.Ризька 15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна» (ст.м. «Дорогожичі»).

 

Запрошуємо представників преси стати безпосередніми свідками цієї унікальної події! Попередня акредитація є бажаною для зручного розміщення всіх бажаючих. З питань акредитації прохання звертатися до Вероніки Янковської, PR менеджера Центрального офісу PocketBook International, за телефоном (050) 738 0992 або адресою електронної пошти veronica.yankovska@pocketbook-int.com. Кінцеві час і дата для акредитації - 17:00 п'ятниці, 9 вересня.

 

З місця події вестиметься пряма онлайн-трансляція на сторінках PocketBook International у соціальних мережах. Звіт про подію та перші враження учасників будуть опубліковані на офіційному сайті компанії за адресою www.pocketbook-int.com. Офіційна презентація готового твору відбудеться 4 жовтня 2011 року протягом ContentFest.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду