Діана Дуцик стала редактором сайту MediaSapiens

00:00,
22 Вересня 2011
1641

Діана Дуцик стала редактором сайту MediaSapiens

00:00,
22 Вересня 2011
1641
Діана Дуцик стала редактором сайту MediaSapiens
Діану Дуцик призначено редактором сайту MediaSapiens, запущеного громадською організацією «Телекритика» в рамках однойменного порталу за донорської підтримки проекту «У-медіа» (USAID).

 

«Медіатематика завжди була в полі мого зору, незалежно від того, де я працювала. Тепер є хороша можливість сконцентруватися на цій тематиці. Думаю, що мій попередній досвід, і не лише журналістський, але й науковий та викладацький, тут буде в нагоді. Є чимало ідей, які неможливо було реалізувати в рамках тих проектів, у яких я раніше працювала, але для MediaSapiens, мені здається, вони дуже органічні», – каже Діана Дуцик.

 

Наталія Лигачова, голова правління ГО «Телекритика», зазначає, що від самого заснування у 2010 році проект MediaSapiens має дві головні мети: по-перше, сприяти медіаосвіті широкого кола громадян, які належать до лідерів у різних соціальних сферах. По-друге, допомагати самим медійникам підвищувати свою кваліфікацію, вивчати можливості нових медіа, а також системно дискутувати з приводу етичних проблем професії, журналістських стандартів, проблем свободи слова, суспільного мовлення тощо. «Діана Дуцик має великий як викладацький досвід, так і досвід журналіста-практика, редактора, медійного менеджера. Гадаю, Діана зможе сповна реалізувати його в новому проекті, допомагаючи всім нам покращувати якість інформування громадян в Україні».

 

Нагадаємо, що в липні 2011 року Діана Дуцик пішла з посади шеф-редактора групи сайтів «Главред». Водночас вона й далі викладала в Могилянській школі журналістики. До того пані Дуцик очолювала низку інших проектів, зокрема сайт «ПіК» і тижневик «Без цензури».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду