Вчора на прес-конференції F8 Марк Цукерберг анонсував кардинальну зміну профілів користувачів. Google+ нарощує власну аудиторію у геометричній прогресії, досягнувши за місяць такої кількості акаунтів, для досягнення якої Facebook знадобилось 3 роки. Вочевидь, стрімко розвиваючийся конкурент підштовхує команду Facebook до нон-стоп роботи у галузі інновацій і апгрейдів. Ще нещодавно соціальна мережа оприлюднила наймасштабнішу за всю свою історію реорганізацію опцій приватності, а анонсовані Цукербергом зміни стосуватимуться редизайну інтерфейсу та поліпшення структури профілів користувачів.
Facebook уводить інструмент Timeline – групування всього контенту, опублікованого користувачем у FB, в хронологічному порядку.
Опція хронологічного відображення подій зараз знаходиться у бета-версії, однак у майбутньому планується ввести такий принцип побудови сторінки за замовчуванням.
Facebook жести – нова ідея, яку вже сприймають достатньо критично. Раніше користувачі лайкали сторінки улюблених співаків, фільмів і т.п., тепер планується відображати таку активність більш широко – вводячи дієслова. А отже, ми бачитимемо у FB щось на кшалт «N прочитав Прощавай, зброє! Ернеста Хемін ґв ея», або «N подивилася Шерлок Холмс Гая Річі».
Користувачі вже зауважують, що подібна опція може призвести до перевантаження стрічки новин, що буде нагадувати банальний спам – особливо, якщо у вас декілька тисяч друзів.
Крім того, Facebook пропонуватиме можливість дивитися телепередачі та слухати музику, користуючись інноваційним музичним сервісом Rhapsody.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена