Тенденція реєструвати блоги як ЗМІ продовжується

00:00,
18 Жовтня 2011
1103

Тенденція реєструвати блоги як ЗМІ продовжується

00:00,
18 Жовтня 2011
1103
Тенденція реєструвати блоги як ЗМІ продовжується
Роскомнагляд зареєстрував у якості електронного періодичного видання акаунт Twitter.

Акаунт @dplenin належить жителю Санкт-Петербургу Даніїлу Плєніну. Представник Роскомнагляду Михайло Воробйов підтвердив, що Пленін подав всі необхідні документи, і його Twitter тепер зареєстрований як електронне періодичне видання «Человек-журнал».

«Ми не можемо сказати, що це перший Twitter-блог, зареєстрований як ЗМІ, оскільки поки що заявники не забов’язані вказувати доменне ім’я. Після того, як поправки наберуть чинності 10 листопада, вже потрібно буде вказувати доменне ім’я», – повідомив Воробйов.

Нагадаємо, що уряд РФ затвердив новий перелік документів, який додається до заяви про реєстрацію ЗМІ. Згідно нього, для реєстрації інтернет-видання необхідно надати копії документів про право на використання доменного імені сайту.

Це не перший випадок у російському сегменті інтернету, коли користувач реєструє особистий блог у якості ЗМІ. Так, наприклад, «Оттенки серого» Сергія Мухаммедова  став першим блогом LiveJournal, якому у 2008 році Роскомнагляд надав статусу інтернет-видання.

Джерело РИА-Новости

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Twitter @dplenin
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду