Маша Гессен залишить Сноб і замість Сергія Пархоменко очолить видавництво «Вокруг света»

00:00,
26 Жовтня 2011
1013

Маша Гессен залишить Сноб і замість Сергія Пархоменко очолить видавництво «Вокруг света»

00:00,
26 Жовтня 2011
1013
Маша Гессен залишить Сноб і замість Сергія Пархоменко очолить видавництво «Вокруг света»
Маша Гессен змінить Сергія Пархоменко на посаді голови видавництва «Вокруг света», а також стане головним редактором однойменного журналу. Сергій Пархоменко у інтерв’ю Forbes підбив підсумки своєї роботи у медіахолдингу і відзначив, що для нього у цьому немає нічого трагічного, і навіть навпаки.

Видавничий дім «Вокруг света» випускає журнал Вокруг света, серію путівників для iPad, друковані путівники Вокруг света, ілюстровані розмовники Вокруг света, щомісячний альманах наукової фантастики Бориса Стругацького Полдень, XXI век у друкованій версії та версії для iPad, а також по ліцензії BBC видає науково-популярний Наука в фокусе/Science Focus. Крім того, одним з проектів видавництва є GPS-путівник для iPhone.

Маша Гессен, яка донедавна  очолювала Сноб, керуючи роботою журналу та сайту видання, з січня 2012 року очолить видавництво «Вокруг света» і стане головним редактором журналу Вокруг света. Про це інформагентство РИА Новости повідомила генеральний директор видавництва Світлана Головатюк.

«У Сергія Пархоменко завершується контракт, про який ми з ним домовлялися, і він прийняв рішення працювати над власними проектами. З 1 січня 2012 року головним редактором стане Маша Гессен», – анонсувала зміни керівництва видавничого будинку Головатюк.

Маша Гессен. Фото: Сноб.

Крім того, Світлана Головатюк відзначає, що з приходом Гессен журнал, скоріше за все, дещо зміниться. «У нашому бізнесі завжди так. Звісно, журнал трохи зміниться, однак у журналу є стратегія, позиціонування, є цілі, які він 150 років практично незмінно виконує – «про розумне цікаво». Сергій Пархоменко писав по-своєму «про розумне цікаво». Маша, очевидно, писатиме по-своєму», – зауважила вона.

«Мені здається, за два роки мені вдалося провести доволі значну та помітну роботу. Власне, та реформа, яка влючала у себе радикальні зміни у журналі «Вокруг света», і глибоку перебудову путівників, і запуск нових журнальних проектів, і розробку електронних версій наших видань, прийшла тепер до помітного, етапного результату. Про це зі мною домовлялися, коли запрошували у видавництво. І тепер, я вважаю, настав час, коли я можу зайнятися моїми власними проектами, яких зібралася вже достатня кількість, і які давно чекають на свою чергу», – відзначив Сергій Пархоменко у інтерв’ю Forbes.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
MediaSapiens
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Veronahbt
15:18 / 24.11.2021
Где админ? Это очень важно. С уважением.
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду