Засновник Rolling Stone пояснив, чому не зникнуть друковані видання

00:00,
14 Листопада 2011
1710

Засновник Rolling Stone пояснив, чому не зникнуть друковані видання

00:00,
14 Листопада 2011
1710
Засновник Rolling Stone пояснив, чому не зникнуть друковані видання
Ян Веннер, засновник і видавець Rolling Stone, а також Men’s Journal і Us Weekly, дав інтерв’ю журналу Advertising Age, у якому пояснив, чому онлайн-ЗМІ не витіснять друковані видання і зауважив, що стимулювати перехід журналів в інтернет – це божевілля.

Декілька років тому Ян Веннер (Jann Simon Wenner), засновник і видавець Rolling Stone, а також Men’s Journal і Us Weekly,  запустив кампанію Power Of Print («Сила друку»), у рамках якої було об’єднано різноманітні журнали – від More та Esquire до Time.

Метою кампанії було довести, що журнали залишаються привабливими як для читачів, так і для рекламодавців, а інтернету їх нівелювати не вдасться. У інтерв’ю Advertising Age Веннер пояснив, чому вважати, що паперові видання щезнуть – глупо.

Незважаючи на власні прогресивні погляди, Веннер не поспішає остаточно переходити на нові технологіїі вважає, що основним завданням електронної версії видання є підтримка бренду в інтернеті.

«Головне, що журнал може робити в інтернеті – підтримувати свій бренд. Сайт потрібно пов’язувати з журналом так, щоб сайт був потрібний для тих же речей у тій же сфері, щоб інформація подавалася з тої ж точки зору – але при цьому та, яку не можна надрукувати. Зараз я думаю, що можна успішно розвивати і сайт і журнал, і це потішить читача. Але помилкою буде викладати журнал в інтернет. Аудиторії недостатньо, рекламу настільки ж продати неможливо, і багато грошей на цьому не заробиш», – говорить Веннер у інтерв’ю Advertising Age.

Крім того, видавець зауважує, що, незважаючи на труднощі, друковані видання як і раніше мають свої переваги.

«У різних типів журналів є свої труднощі. На новинні журнали дуже сильно тисне не лише інтернет, але і взагалі те, що новини можна дивитися 24 години на добу. А журнали, які залежать від фотографій, дизайну, довгих та якісних текстів, продовжують виходити – незважаючи на інтернет і телебачення. У цій сфері мати друкований продукт, щось, що можна потримати у руках, взяти із собою, що має гарний або розкішний вигляд, що захоплює тебе і зроблено для тебе – перевага», – відзначає він.

Розмірковуючи про iPad та планшетні версії видань, Вернер не заперечує зручності подібного формату, однак відзначає, що читати iPad-журнал зручно лише у певних ситуаціях.

«Сам планшет – штука приємна. Деяким він подобається, деяким ні. Звісно, на ньому зручно читати журнали. Але це зручно лише у подорожі, далеко від дому. А в інших випадках всеодно простіше читати паперові журнали – вони є у кіосках, в аеропортах, усюди. На них як і раніше можна підписатися. З точки зору видавця, я вважаю, що заохочувати перехід журналів в інтернет – це божевілля. Буде менше коштів від рекламодавців. Видати журнал дуже дорого. Видавці навмисне поспішають і не вірять у власні сили, в силу того, що вони роблять, самого журналу» – резюмує видавець.

За матеріалами Advertising Age

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Ян Веннер (Jann Wenner) / Advertising Age
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду