Соціальні мережі на карті світу 2011 [інфографіка]

00:00,
30 Листопада 2011
2134

Соціальні мережі на карті світу 2011 [інфографіка]

00:00,
30 Листопада 2011
2134
Соціальні мережі на карті світу 2011 [інфографіка]
У яких країнах інтернет-юзери найбільш сконцентровані на розповсюдженні контенту? Скільки активних активних користувачів соціальних медіа в Росії та Японії? На які групи можна умовно поділити користувачів соціальних мереж? Дизайнерська інфографіка від відомого порталу Visual.ly.

Дизайнер Рікард Андресен (Rikard Andresen) створив для Visual.ly інфографіку Global Map of Social Networking 2011 («Глобальна карта розповсюдження соціальних мереж 2011»).

Карта у глобальному масштабі відображає ступінь інтеграції соціальних мереж у інтернет-побут юзерів світу, розподіляючих останніх на три основні групи: відправники повідомлень (Messagers), учасники та організатори груп (Groupers) і розповсюджувачі контенту (Content Sharers).

Інфографіка відображає наступні типи поведінки користувачів соціальних медіа у всьому світі: сірим позначено кількість активних користувачів соціальних медіа (у мільйонах), малиновим – відправників месседжів та імейлів, голубим – розповсюджувачів контенту, салатовим – організаторів та учасників груп.

Як видно із інфографіки, користувачі з різних регіонів і країн світу сфокусовані на різних аспектах інтернет-діяльності – що є науково та комерційно цінною інформацією.

Поведінковий аналіз базується на даних проекту Global Web Index, враховуючи відповіді на ряд детальних питань щодо роботи у соціальних мережах, заданих представниками проекту інтернет-користувачам.

via visually

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
My Site My Way
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду